Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(D:\vhosts\didem-rahvanci.com\http/wp-content/plugins/D:\vhosts\didem-rahvanci.com\http\wp-content\plugins\nextgen-gallery\lang/nggallery-tr_TR.mo) is not within the allowed path(s): (D:\vhosts\didem-rahvanci.com\) in D:\vhosts\didem-rahvanci.com\http\wp-includes\l10n.php on line 457
Didem Rahvancı – PKK’NIN HAYAT DAMARI – Didem Rahvancı

PKK’NIN HAYAT DAMARI – Didem Rahvancı

PKK Marksist, Leninist ve komünist beri terör örgütüdür ve asıl gücünü geniş bir alanda yaptığı Darwinist, materyalist propagandadan alır.
Taraftarlarını bu propaganda ile toplar bu propagandayla gençlerin dağa çıkmasını sağlar, bu propagandayla taraftarlarını gözünü kırpmadan cinayet işleyen, karakolları bombalayan, sivilleri öldüren, kendi arkadaşlarını dahi katleden birer ölüm makinasına çevirir.

 

PKK terör örgütünün halkın arasına sızmış olan mensupları komünizm propagandası yapmak için her fırsatı kollar ve değerlendirir. Köylerde, kasabalarda, kahvehanelerde, internet kafelerde, ev sohbetlerinde, düğünlerde Darwinist materyalist telkinlerde bulunur, bu yolla etki altına aldıkları kimseleri, dağda aylarca geceli gündüzlü yoğun bir Marksist, Leninist, komünist eğitimden geçirirler.

 

Bu yoğun eğitim neticesinde ortaya, her şeyin kör tesadüflerin eseri olduğunu sanan, tarihin diyalektik bir akışı olduğuna inanan, çelişkinin hayatın vazgeçilmez parçası olduğunu düşünen ve acımasızlığı, kavgayı, çatışmayı ilerlemenin şartı sanan insanlar çıkar. Uğruna öldüğü ve öldürdüğü ideolojinin bilimsel olduğunu sanan bu insanlar terör eylemlerini asla bırakmazlar. Çünkü aldıkları Darwinist materyalist eğitim, silahlı çatışmanın devrimin vazgeçilmez unsuru olduğunu ve toplumların ilerlemesi için bu yolun tek çözüm olduğunu onlara gösteriyor.

Sayın Adnan Oktar’ın da A9 TV’de sürekli üzerinde durduğu gibi hiçbir PKK’lı durduk yere bu terör örgütüne girmiyor. Kimse evde otururken “canım sıkılıyor, alayım tüfeği dağa çıkayım bari” demiyor. Bu kişilerin hepsi ortaokuldan hatta ilkokuldan itibaren eğitiliyor. Hepsine Marksist, Leninist, Darwinist, materyalist propaganda uzun uzun anlatılıyor. Bir insan Marksist, Leninist olduktan sonra, Darwinist düşünce içerisinde, bambaşka bir ruha girer. Başka bir insan olur. Gerçek anlamda Leninizm’in tuzağına düşenin, Marksizm’in tuzağına düşenin adeta bünyesi değişir. Bütün vücudu değişir. Bambaşka bir varlığa dönüşür. Üstüne gurur ve kibir gelir. Artık onun için öldürmek ve ölmek adeta yemek yemek gibi sıradan bir hale gelir.

 

Marksist Leninist ideolojiye karşı yapılacak en etkili çalışma, bu ideolojinin bilimsel dayanağı olmadığını İLMİ DELİLLERLE NET OLARAK ORTAYA KOYMAKTIR.

Bilimselliğini yitirmiş bir ideolojinin ayakta durması, taraftar toplaması mümkün değildir. Materyalizmin, 21. yüzyıl bilim ve teknolojisi karşısında uğradığı yenilginin anlatılması bu sebeple çok önemlidir.

 

  • MATERYALİZMİN VE EVRENİN SONSUZDAN GELİP SONSUZA GİTTİĞİ YANILGISININ BİG BANG İLE ÇÜRÜTÜLDÜĞÜ
  • TEK BİR PROTEİNİN DAHİ TESADÜFEN OLUŞMASININ İMKÂNSIZ OLDUĞU
  • 350 MİLYONDAN FAZLA FOSİLİN YARATILIŞI İSPATLADIĞI
  • TARİHİN EVRİMSEL BİR SÜREÇLE İŞLEMEDİĞİ
  • BİYOLOJİ, ZOOLOJİ, ARKEOLOJİ, BİYOGENETİK, BİYOMATEMATİK GİBİ SAYISIZ BİLİM DALININ DARWİNİZMİN TÜM İDDİALARINI GEÇERSİZ KILDIĞI

bilimsel delillerle, ilmi ve akılcı bir üslupla sürekli anlatıldığında, terör örgütünün yaptığı Marksist Leninist propagandanın insanlar üzerinde hiçbir etkisi olmayacaktır.

 

Komünist ideolojiye sahip bu insanlar bir gün mutlaka “proletarya diktatörlüğü hakim olacak” “mutlaka ilkel, komünal hayat gibi olacak dünya” , “komünizm için canımız feda olsun” diyorlar. Onun için karşımızda bir din var. Bu dini, devletin kaale alması, varlığını kabul etmesi gerek. Varlığı kabul edilmeyince bu din gelişiyor. Karşı anlatım ve karşı propaganda bir zorunluluk. Karşı anlatım, karşı propaganda bu sahte dini etkisiz hale getirir. Karşı propaganda yapılmadığı sürece, verilen diğer tüm emekler etkisiz olur. Fikri propaganda ve karşı atak mücadelenin yüzde 99’luk kısımdır. Bu da anti-Darwinist, anti-Leninist, anti-Stalinist ve anti-komünist çalışmadır. Bu yapılmıyor. Sadece siyasi ve askeri çözümler ortaya atılıyor. Bu da hiçbir şekilde netice vermez. PKK bundan etkilenmez.

PKK şu an Lenin’in “Bir adım ileri, iki adım geri” taktiğini uyguluyor ki bu çok önemli bir komünist taktiktir. Buna göre komünistler hedeflerine ulaşmak için gerektiğinde birkaç geri adım atarak sanki hedeflerinden uzaklaşmış gibi görünürler. Ama bu, hedeften uzaklaşma değildir, uzaklaşmış gibi görünerek tekrar atak yapmak için uygun ortam beklemek veya oluşturmaktır.

TERÖRÜ BESLEYEN ANA DAMAR DARWINİST, MATERYALİST İDEOLOJİLERDİR.
ANTİ DARWINİST, ANTİ MATERYALİST İLMİ ÇALIŞMA BU HAYAT DAMARINI KÖKÜNDEN KESİP ATACAKTIR!

 

didemrahvanci@yahoo.com
https://twitter.com/DidemRahvanci
http://didem-rahvanci.com

 

jigolo

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)